KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12211264
nr 1221 1264
Jenny Nyström
(1854-1946), Sverige
Akvarell, Flicka, signerad. 14x11
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:35:46
1/12 23:45:11
Jenny Nyström
Läs mer om Jenny Nyström